نصب و قیمت ایزوگام ارزان در تهران

راهنمای خرید ایزوگام

نمونه کار نصب ایزوگام

نمونه کارهای بیشتر گالری نمونه کار ایزوگام

ایزوگام چیست ؟

ایزوگام ( Isogam ) نوعی عایق رطوبتی صنعتی و مدرن ساخته شده از مواد نفتی است. این جمله خلاصه ترین تعریف صحیح درباره ایزوگام است. ایزوگام ر ا میشود روی تمام سطوح استفاده کرد. این عایق بسیار سبک مستحکم و قابل انعطاف است و براحتی برروی سطوح مختلف نصب و اجرا میشود. قیمت ارزان ایزوگام و عمر مفید بالای آن درکنار نصب آسان باعث محبوبیت هرچه بیشترش درمیان مصرف کنندگان شده است. ایزوگام استاندارد و باکیفیت میتواند تا 15 سال دوام داشته باشد و از نشت آب به لایه زیرین سطوح مختلف جلوگیری نماید. برای انتخاب هرچه بهتر ایزوگام مناسب به ادامه متن توجه فرمایید و ازدیگر مقالات سایت استفاده نماید.

ایزوگام چیست؟

تاریخچه ایزوگام چیست ؟

ایزوگام برای اولین بار حدود نیم قرن پیش توسط کارخانجات صنعتی داخلی و با استفاده از دانش و خلاقیت بومی ازترکیبات مواد پتروشیمی و نفتی در ایران تولید شد. درابتدا ساختار تولیدی ایزوگام ها بسیار ساده تر ازامروز بود. درسالهای بعد با رشد صنعت پتروشیمی و افزایش تنوع تولیدات جانبی مواد خام نفتی و براساس نیازهای وقت و بروز نواقص محصول ابتدایی ساختار تولیدی ایزوگام بروزرسانی شد تا عایقی مقاوم تر و باکیفیت تر تولید شود. بااطمینان میتوان گفت بهترین عایق رطوبتی برای پشت بام یا کف سطوح آبگیر ایزوگام است. بیشتر کارخانه های ایزوگام در اطراف دلیجان ساخته شده اند بهمین دلیل درحال حاضر شهر دلیجان قطب تولیدی ایزوگام در ایران است. 

پیش از تولید و فروش عمومی ایزوگام مردم برای عایق بندی سطح پشت بام و کف محیط برای جلوگیری از نم و نشت آب از ترکیب قیر مایع و گونی نخی استفاده می کردند که این روش همچنان در مواردی بسیار رایج است.

 

مواد تشکیل دهنده ایزوگام 

ساختار لایه های ایزوگام :

ساختار اصلی مواد تشکیل دهنده ایزوگام ترکیبی از مشتقات نفتی است که با لایـه هـای الیاف صنعتی بافته و در هم تنیده شده است. ساختار محکم و غیرقابل نفوذ درعین حال ارتجاعی ایزوگام بهترین و ایده آل ترین شرایط برای عایق بندی سطوح را فراهم میکند.

ورق پلی اتیلن یا فیلم پلی اتیلن (Polyethylene Sheeting ,  Polyethylene Film )

ورق پلی اتیلن یک پوشش پلاستیکی ساخته شده از پترولیوم است. پترولیوم از مشتقات نفتی است. پلی اتیلن به صورت رولی فروخته می شود و مواد افزودنی اضافه شده به آن باعث می شود کاربریهای متفاوتی داشته باشد. به جای ورق پلی اتیلن در این لایه می توان از پودر معدنی ( Mineral Powder ) همینطور از فویل آلومنیوم ( Aluminum Foil ).

لایه بافت ( Tissue ) - این لایه درواقع لایه اصلی تشکیل دهنده ایزوگام است که ترکیبی ازمشتقات سنگین نفتی و نخ بافته شده از جنس پلی استر ( Polyester ) می باشد.

ورق پلی اتیلن یا فیلم اتیلن

موارد کاربرد ایزوگام ( برای عایقبندی چه سطوحی می توانیم از ایزوگام استفاده کنیم ؟ )

ایزوگام ر ا میتوان برای عایقبندی تمام سطوح و مکانها درصورتی که بتوان عملیات نصب و اجرای ایزوگام راانجام داد استفاده کرد.

بعضی از موارد پر کاربرد ایزوگام را درلیست زیر مشاهده می نمایید.

 • پشت بام ساختمان ها
 • کف سرویس های بهداشتی
 • سطوح ایرانیتی سیمانی
 • در مرحله پی ریزی ساختمان
 • آب بندی استخرها ، مخازن و تونلها و کانالهای آب
 • سوله ها و کارگاه های صنعتی و دامداری
 • عایق محافظتی لوله های صنعتی مانند لوله انتقال آب و گاز

کاربردهای ایزوگام

انواع ایزوگام و دسته بندی آن

ایزوگام ازلحاظ جنس ساختار : 

 • ایزوگام BPP : ساخته شده با قیر خالص :
 • ایزوگام BOF : ساخته شده با مازوت :

      قیر و مازوت هردو از مشتقات نفتی هستند.

ایزوگام BOF و ایزوگام BPP

ایزوگام براساس نوع پوشش محافظ : 

 • ایزوگام با روکش آلمینیوم : این نوع ایزوگام دارای یک لایه محافظ آلمینیومی دارد که ایزوگام را دربرابر حرارت ناشی ازتابش نور خورشید محافظت میکند. موارد استـفاده: پشت بام و سطوحی که درمعرض تابش آفتاب قرار دارد. 
 • ایزوگام بدون روکش آلمینیوم : ایزوگام بدون روکش آلمینیومی برای سطوح و محیطهایی مناسب است که درمعرض نورخورشید نیستند. موارد اســتفاده: سرویس بهداشتی حمام توالت و غیره.

ایزوگام براساس نو ع پوشش و محافظ

ایزوگام ازنظـر ضخامت :

 • ایزوگام یک لایه : ضخامت این نوع ایزوگام 2 میلی متر (2mm) است و دارای انعطاف پذیری بیشتری است. دلیل نازک بودن آن بکاربردن نخ پلی استر برای استحکام مواد نفتی تشکیل دهنده آن است. 
 • ایزوگام دو لایه : ضخامت این نوع ایزوگام 4 میلی متر (4mm) است و دارای انعطاف پذیری کمتر و استحکام و عمر بیشتری است. دراین ایزوگام لایه ضخیم بافت و پلی استر باعث استحکام بیشتر آن میشود.

دراینجا سعی کردیم بطورخلاصه تفاوت انواع ایزوگام را توضیح دهیم. برای فراگیری توضیحات دقیق تر درباره انواع دسته بندی ایزوگام براساس جنس و نوع به مقاله تفاوت انواع ایزوگام مراجعه نمایید.

ایزوگام از نظر ضخامت

شرکت ایزوگام نمونه دلیجان شرق

شرکت کارخانجات ایزوگام نمونه دلیجان شرق از سال 1370 تولیدکننده انواع عایق ایزوگام ، قیر و آسفالت دراین حوزه شناخته شده است. این شرکت بیشتر با نامهای ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق برای مردم شناخته شده است. شرکت ایزوگام دلیجان باسابقه طولانی در تولید ایزوگام اصل و باکیفیت ، بهترین نوع ایزوگام را به بازار عرضه میکند. همچنین محصولات شرکت ایزوگام شرق با رعایت استاندارد های جهانی به کشورهای دیگر نیز صادر میشود.

شرکت ایزوگام دکوریزو با 20 سال سابقه نمایندگی فروش عمده و خرده فروشی و نصب و تعمیرات ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق مفتخر است خدمات تضمینی ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق را به تمام محدوده های شعبه شمال تهران محله های زغفرانیه ، فرمانیه ، ولنجک ، صاحب قرانیه ، کامرانیه ، دروس ، تجریش ، قیطریه ، میرداماد ، دربند ، درکه ، ارتش ، ازگل و غیره - محدوده شعبه غرب تهران محله های سعادت آباد ، جنت آباد ، صادقیه ، جیهون ، آزادی ، انقلاب ، تهرانسر ، چالوس ، پرند و غیره محدوده شعبه شرق تهران محله های تهرانپارس ، نظام آباد ، سبلان ، نارمک ، پیروزی ، تهران نو ، نیروی هوایی ، دماوند ، خاکسفید ، گیلاوند ، پردیس ، بومهن ، رودهن ، فیروزکوه ، محله های مرکز و جنوب تهران ، فردوسی ، امام خمینی ، جمهوری ، دروازه شمرون ، امام حسین ، شوش ، 17 شهریور ، مولوی ، خاوران ، شهرری ، باقر آباد و غیره و سراسر شهرستان های کشور ارائه نماید. انواع ایزوگام شرق و ایزوگام دلیجان مانند پشم شیشه ، نانو و ساده و آلمینیوم دار و طرح دار برای پخش عمده و نصب موجود است.

 

شرکت ایزوگام نمونه دلیجان شرق

نصب و قیمت ایزوگام شرق , ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان یا ایزوگام شرق سالهاست که مورد اعتماد مردم عزیزمان قراردارد. ایزوگام دلیجان درپشت بام های خانه های مردم سالهاست که مورداستفاده بوده و باعث اطمینان خاطر هموطنان گرامیمان را بوجود آورده است. ایزوگام شرق نامی آشنا برای مردم کشورمان است که همیشه مورد اطمینان آنها بوده است.

ایزوگام ارزان

بسیاری از مشتریان به دنبال ایزوگام ارزان ولی با کیفیت هستند. مطمئنا هرچه مبلغ فروش یک کالا بیشتر باشد کیفیت تولید آن نیز بیشتر خواهد بود ولی لزوما همیشه قیمت بالا نشانه کیفیت اجناس نیست. فروشگاه خدمات ساختمانی دکوریزو (  ایزوگام ) با 20 سال سابقه فعالیت در زمینه عایق بندی ایزولاسیون و خدمات فروش و نصب ایزوگام ارزان در تهران و شهرستان ها به اطلاع تمام مشتریان گرامی می رساند که تمام ایزوگام ها و مواد مربوطه از پروانه اصالت کیفیت ، ضمانت نامه و بیمه نامه کارخانه برخوردار هستند. ایزوگام ارزان برای با تکنیک های خاص پتروشیمی در کاخانه تولید می شود و ضمن حفظ کیفیت و دوام ایزوگام با ترفند هایی خاص از قیمت نهایی آن کاسته می شود.

نصب ایزوگام اقساطی

شرکت دکوریزو همچنین خدمات آسفالت کاری ، قیرگونی عایق بندی سرویس های بهداشتی و نصب انواع ایزوگام پشت بام را به صورت فوری اقساطی چکی شرایطی و نقدی انجام می دهد.

آسفالت کاری

فروش ایزوگام

ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق

نقد و اقساط با ضمانت بهترین قیمت ، نصب و کیفیت و جنس در تهران ( شرق - غرب - شمال - جنوب - مرکز ) ، کرج و شهرستان ها توسط دکوریزو ( شرکت دکوریزو )

اگربرای خرید ایزوگام نیاز به راهنمایی دارید با تلفن های سایت تماس بگیرید.

برای مشاهده نمونه کار ایزوگام به منوی نمونه کار مراجعه نمایید.

درصورتی که قصد انجام عایقبندی دارید هم اکنون با تلفنهای نوشته شده در وبسایت تماس بگیرید. نمایندگان شرکت ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق در شرکت دکوریزو با شما همکاری خواهند کرد.

شرکت ما در شرق غرب شمال جنوب مرکز تهران کرج و شهرستان های سراسر کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامیست.

ارسال نظر
نظرات دیگران
ر
رضائی 8/4/2018 3:34:36 PM
ممنون از توضیحات کاملتون..واقعا عالی راهنمایی کردین..
0 0
س
سیدحاتمی 7/24/2019 11:19:37 AM
لطفا قیمت ایزوگام بانصب برای بام۲۲۵متری در اردبیل را بفرمائید
0 1
ا
ابراهیم عشق جو 8/18/2020 6:46:04 PM
لطفا ایزوگام بانصب دمجموع کل هزینه رابرا۱۸۰ متربفرمائیددرضمن ۷*۱=۷*۱ساختمان قدیمی ۳.۲۵یاسه طبقه ۱۶۵متری ویک طبقه ۴۰متری میباشد
0 0
مدیر سایت 1/8/2021 2:52:01 PM
با سلام
بخش فروش با شما تماس خواهند گرفت.
با سپاس
0 1