چگونه ایزوگام مناسب و با کیفیت انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین و مناسب ترین ایزوگام

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد ویا شنیده باشید که افراد برای سقف خانه خود ویا شرکت ایزوگام تهیه کرده و نصب نموده باشند و پس از گذشت مدتی متوجه پارگی ویـا از بین رفتن تمام یـا قسمتی از عایق ایزوگام شده باشند یا ابراز کنند بوی نامطبوعی از ایزوگام آنها هنگام تابش نور خورشید ساتع میشود اینها و مواردی از این دست نشان دهنده کیفیت پایین ایزوگام مورد استفاده است و در اینجا ما تمام مشخصه های یک ایزوگام مرغوب و باکیفیت را برای شما مطرح خواهیم کرد.

 

چگونه ایزوگام مناسب و با کیفیت انتخاب کنیم؟

 

مشخصه های ایزوگام مرغوب

تقریبا میتوان گفت اولین جایی که در منازل و ساختمان ها مورد آسیب و فرسایش قرار میگیرد سقف آنهاست و بهترین راه برای مقابله با این فرسایش استفاده از ایزوگام های با کیفیت بالا و همچنین مرغوب است اما مشخصات یک ایزوگام مرغوب چیست؟!

 

اولین مشخصه یک ایزوگام مناسب داشتن پلیمر و قیر مرغوب

اولین مشخصه یک ایزوگام مناسب داشتن پلیمر و قیر مرغوب بر روی پوسته خارجی ایزوگام میباشد که سبب میشود تا ایزوگام در مقابل حرارت نور خورشید بوی ناخوشایندی از خود ساتع نکند و همچنین اولین لایه ایزوگام که امر عایق بودن را به عهده دارد همین لایه ایزوگام است. شما برای اینکه متوجه شوید در حال تهیه ایزوگامی مناسب از این نظر هستید کافیست هنگام خرید دست خود را بر روی لایه خارجی ایزوگام بکشید و اگر مواد سیاه رنگ ایزوگام به دست شما منتقل نشود نشان دهنده کیفیت بالای ایزوگام خواهد بود.

 

لایه ای از ایزوگام را با هرقدرتی میتوانید بکشید

راه دیگری که برای شمـا کیفیت ایزوگام را مشخص میسازد این است که لایه ای از ایزوگام را با هرقدرتی میتوانید بکشید و ایزوگام نباید در برابر کششاره شود ویـا آسیبی ببیند.

 

لایه عایق ایزوگام را به پشت تا کنید

برای اینکه متوجه مرغوبیت ویـا نامرغوب بودن لایه عایق ایزوگام شوید این اسـت که آن را به پشت تا کنید و این کار را چند بار انجام دهید، اگر مواد پلیمری استفاده شده در ایزوگام دارای کیفیتی مطلوب باشد این لایه ایزوگام نباید دچار شکستگی و ترکی شود.

 

چگونه ایزوگام مناسب و با کیفیت انتخاب کنیم؟

 

ایزوگام نباید در دمای منفی نیز حالتی شکننده پیدا کند

ایزوگام نباید در دمای منفی نیز حالتی شکننده پیدا کند پس تکه ای از ایزوگام را داخل فریزر قرار دهید و سپس دوباره آن را چند بار خم و راست کنید، ایزوگام نباید دچار ترک و یا شکستگی شود.

ایزوگام استفاده شده بر روی بام اگر به صورت حرفه ای و باکیفیت انجام پذیرفته باشد تا مدت زمان زیادی در حدود 15 سال عایقی خوب و مناسب برای محافظت و نگهداری از سقف ساختمان شما خواهد بود.

 

لیست قیمت انواع ایزوگام

تفاوت ایزوگام و قیرگونی

ایزوگام طرح دار چیست؟

تفاوت ایزوگام قیر اکسیده و ایزوگام پلیمری پلاستیکی

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
لیست قیمت انواع ایزوگام
لیست قیمت انواع ایزوگام قیر اکسید یا BOF ، ایزوگام ساده ، ایزوگام فویلدار ، ایزوگام پلیمری پلاستیکی یا BPP
1399/10/23 | 02:33
ایزوگام ارزان قیمت
دکوریزو عرضه کننده انواع ایزوگام ارزان قیمت در تهران و سراسر ایران همراه با بیمه نامه کتبی کارخانه و ضمانت نصب.
1397/08/10 | 05:21
تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام
دکوریزو متخصص در نصب و تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام استخر با نصاب حرفه ای با ضمانت پروژه.
1397/08/10 | 05:20
انواع ایزوگام دلیجان
بخشی از هدف ایزوگام دلیجان صادرات ایزوگام به سایر کشورهای دنیا است و برای این منظور در طی فرآیند تولید ایزوگام دلیجان همه فاکتورهای اصلی و مهم از لحاظ شرایط جوی و جغرافیای و همچنین استانداردهای کشور مقصد را در نظر گرفته است.
1397/07/30 | 03:58
ایزوگام طرح دار چیست؟
ایزوگام طرح دار از جدیدترین نسل عایق های ضد رطوبتی ، ایزوگام روکش دار و با فویل عالی در طرح های آجرنما ، آجرنمای سنگی ، موزاییکی ، چمنی، سرامیک و سنگ ، لانه زنبوری و در طرح چوب با بالاترین مقاومت ، زیبایی ، رنگ های متنوع و با کیفیت 30 تا 35 میکرون از قیر خالص پلیمری که با نام ایزوگام طرح دار پلیمری شناخته می شوند تولید و عرضه می گردد.
1397/07/25 | 10:47
عایق رطوبتی نانو چیست؟
عایق رطوبتی نانو تولید شده از مواد پلیمری با فناوری نانو که رشته ای از دانش کاربردی و فناوری است ، تحول عظیمی در صنعت ایزوگام ایجاد کرده است.
1397/07/07 | 06:24
ارسال نظر