نمایندگی ایزوگام شرق

نمایندگی ایزوگام شرق جز بهترین برند ایزوگام در ایران می باشد، و می تواند جز سه برند برتر ایزوگام در کشور باشد. ایزوگام شرق دارای برترین مجوزها و تاییدیه های داخلی و بین المللی کیفیت است و مواد اولیه استفاده شده در تولید ایزوگام فوق العاده با کیفیت می باشد. نمایندگی ایزوگام شرق یکی از آن ایزوگام هایی است که اگر می خواهید با خیالی آسوده عملیات عایق بندی پشت بام یا سرویس بهداشتی را انجام دهید فارغ از قیمت مناسب آن می توانید به آن اطمینان نموده و یک بار برای همیشه هزینه نمایید.

ایزوگام شرق

قیمت ایزوگام شرق

نمایندگی ایزوگام شرق به عنوان ایزوگام های قیمت متوسط و بالا در بازار شناخته می شود اما ارزان نبودن آن دلیل بر گران فروشی نیست و فقط بدلیل کیفیت بالای محصول ، ضمانت و خدمات پس از فروش 15 ساله آن است که با توجه به ضرورت ضمانت کیفیت در محصولات ایزوگام 100 درصد به صرفه می باشد. لذا شما می توانید بر اساس متراژ صحیح محل مورد نظر و مخصوصا متراژ های بالا، ایزوگام با کیفیت تر را از نمایندگی ایزوگام شرق انتخاب نمایید تا در طول زمان با مشکلات مواجه نشوید و مجبور به هزینه مجدد نشوید. پس بهتر است حتما ایزوگامی انتخاب نمایید که گارانتی داشته باشد.

ضمانت و گارانتی ایزوگام شرق

نمایندگی ایزوگام شرق کلیه محصولات ایزوگام خود را به مدت 10 سال ضمانت و 5 سال بیمه نامه کارخانه می کند بنابراین 15 سال از ضمانت ایزوگام برخوردار خواهید بود.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر