نمایندگی ایزوگام دلیجان

می دانیم که امروزه ایزوگام به عنوان یکی از راههای پر طرفدار در جهت ایمن سازی و عایق بندی سطوح برای محافظت از ساختمان در برابر بروز مشکلاتی همچون نفوذ آب و ایجاد رطوبت به خصوص هنگام بارش ها در فصول بارندگی از سال به کار می رود. برای پیشگیری از به وجود آمدن خسارات و هزینه های بالای تعمیر، نمایندگی ایزوگام دلیجان جز بهترین پیشنهادات است.

ایزوگام دلیجان

یکی از معروف ترین برندهای ایزوگام، نمایندگی ایزوگام دلیجان است، که حدود 20 سال پیش به عنوان اولین برندهای ایزوگام به بازار معرفی شد. نمایندگی ایزوگام دلیجان از پیشتازان صنعت این ایزوگام است و استفاده از مواد اولیه مرغوب به همراه خدمات پس از فروش و ضمانت کیفیت محصولات باعث پیشرفت و رشد سریع این شرکت شده است. 

نمایندگی ایزوگام دلیجان

ضمانت ایزوگام دلیجان

نمایندگی ایزوگام دلیجان برای آسودگی خاطر مشتریان محصولات ایزوگام خود را 10 سال ضمانت کیفیت و 5 سال بیمه نامه خسارت خواهد کرد. در واقع نمایندگی ایزوگام دلیجان، رسالت فروش، ارائه و اجرای بهترین خدمات تولیدی را بر عهده دارند تا محصولات و خدمات تولیدی یک برند را با سهولت بیشتر توزیع و در اختیار مشتریان قرار دهند.

 همچنین نمایندگی ایزوگام دلیجان نقش پر رنگی جهت ایجاد اطمینان از خرید مشتریان، در زمان استفاده از محصولات یک برند را ایفا می کنند. نمایندگی ایزوگام دلیجان، با ایجاد اعتماد بین نمایندگی و  مشتری توانسته است، رضایت مندی و استقبال مشتریان خود را افزایش دهد.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر