نصاب ایزوگام

ایزوگام از نظر جنس ساختار به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول، ایزوگام های پلیمری (bpp) که به دلیل استحکام بیشتر، گرانتر هستند. این ایزوگام ها از ۶۰ تا ۷۰ درصد قیر خالص تشکیل شده اند و۳۰ تا ۴۰ درصد باقی مانده به مواردی مثل پلی استر-لایه الومینیوم و… اختصاص دارند. دسته ی دوم ایزوگامهای دمیده وقیر اکسیده می باشد، که ماده اصلی تشکیل ان قیر جامد است. ایزوگامهای پلیمری دارای استحکام زیادی می باشند که اگر نصاب ایزوگام حرفه ای باشد باید، حداقل بین ۱۰ تا ۱۵ سال دوام داشته باشد.

نصاب ایزوگام

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که نصب ایزگام را برای منزل یا محل کارتان انتخاب کرده اید. قطعا به دنبال اجرای یک نصب با کیفیت توسط یک نصاب ایزوگام حرفه ای می باشید. تا بتوانید سالیان طولانی از ایزوگام نصب شده، بهره ببرید. زیرا نصب عایق رطوبتی بخش عمده ای از کار ایزولاسیون را تشکیل می‎ دهد، بدین معنی که ایزوگام با بهترین کیفیت تولید در صورتی که به طریقه صحیح نصب و نگهداری نشود انتظار مصرف کننده را برآورده نخواهد کرد و کاملا بی ارزش است.
بنابراین انتخاب نصاب ایزوگام کار بلد نیز مهم و ضروری می باشد. تا بتواند با تجهیزات لازمی که در اختیار دارد مناسب ترین کیفیت را به شما ارائه نماید.

 

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر