مواد اولیه ایزوگام

تولید یک محصول با کیفیت نیاز به متریال استاندارد دارد، تولید ایزوگام مراحل پیچیده‌ای ندارد؛ اما می توان با استفاده از بهره بردن از دستگاه های پیشرفته و به روز در کنار مواد اولیه ایزوگام مناسب، در افزایش کیفیت نهایی تاثیر گذاشت. مواد اولیه ایزوگام یک کالای خام نیست؛ و معمولا در فرآیندهای شیمیایی خاصی تولید شده‌اند. همین مسئله می تواند باعث تفاوت کیفیت های گوناگون و بسیار متفاوت شود. همچنین به یاد داشته باشید که ایزوگام‌ها انواع گوناگونی دارند که در مواد اولیه و روش تولید تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

مواد اولیه ایزوگام

مواد اولیه ایزوگام

لایه های عایق رطوبتی از مواد اولیه ایزوگام ساخته می‌شوند که استحکام و قدرت عایقی و بازدارندگی از نفوذ آب و رطوبت به آن بستگی دارد.

عایقهای رطوبتی معمولاً شامل مواد اولیه ایزوگام زیر ( معمولا ) هستند :

سایر مواد به کار رفته در مسیر تولید ایزوگام با نسبت کمتر و البته با همان میزان اهمیت مورد استفاده قرار می‌گیرند. مواد دیگری نیز در ایزوگام به کار می‌رود. پوشال و پودر تالک را می توان جز این دسته قرار داد. در نهایت محصول تولید شده، دارای استانداردهای مشخصی بوده و بتواند سال‌ها از پس وظیفه خود برآید.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر