قیرگونی آسفالت

ایزوگام، آسفالت و قیرگونی سه مورد از مواد عایق کاری برای جلوگیری از نفوذ رطوبت در سطوح مختلفی مثل پشت‌بام و دیوار و... می باشد. که به دلیل وقت و هزینه زیادی که برای این کار صرف می شود، بهتر است از مرغوب ترین موارد اولیه در قیرگونی آسفالت استفاده کنیم. همچنین بهره بردن از بهترین متخصصین قیرگونی آسفالت نیز در رضایت مشتریان تاثیرگذار است.

قیرگونی نوعی ورقه‌ی سنگین می باشد که برای ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت تولید کننده، این ورقه‌ها را با آغشته کردن به نوع خاصی از کاغذ، فایبرگلاس حصیری و گونی به قیر تولید می کند. از آنجایی که بزرگترین کاربرد و استفاده از قیرگونی، عایق بندی و ضد آب بودنش است، به همین دلیل این ترکیب، باید کاملا ضدآب باشد تا بتوان با اطمینان به عنوان پوشش ضد آب در پشت بام از آن استفاده نمود.

قیرگونی اسفالت

قیرگونی برای فضاهای کوچک یا شکستگی‌های زیاد مثل حمام،‌ آشپزخانه و ... مناسب است. ممکن است در مقایسه با ایزوگام شامل هزینه بیشتری شود.

آسفالت

آسفالت از ترکیب شن، ماسه و قیر ساخته می‌ شود که به صورت معمول در راهسازی از آن استفاده می گردد، البته امکان دارد در بعضی مواقع به عنوان عایق برای پشت بام به کار رود. انتخاب آسفالت به دلیل دوام زیاد، تولید یکنواخت و آماده شدن سریع در موارد کاربردی جز بهترین انتخاب می باشد. 

 

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر