خرید ایزوگام

همانطور که میدانیم امروزه ایزوگام با توجه به کاربردهای متنوعی که دارد تقریبا جزو ناشدنی تمام ساختمان ها به حساب میاید. از این رو شرکت های مختلف در حوزه ایزوگام همواره سعی  میکنند تا با ارایه خدمات بهتر به مشتریان خود، همواره اعتماد آنها را کسب کنند.

اما چه مواردی در خرید مشتریان بیشترین اهمیت را دارد؟

 1. قیمت
  خرید ایزوگام
  هموراه در خرید هر محصولی، حتی اگر آن محصول کیفیت نه چندان قابل توجهی هم داشته باشد، این قیمت است که حرف اول را در انتخاب مشتری و در نهایت خرید آن محصول میزند. اما نکته ای که شرکت دکوریزو را از رقبای خود متمایز میکند، بهبود کیفیت در کنار قیمت قابل قبول و منصفانه است. با کمی جستجو در مورد خرید ایزوگام ، متوجه این نکته میشوید که با توجه به کیفیتی که این شرکت برای خدمات ایزوگام ارایه میکند، قیمتی که شما برای پرداخت و خرید ایزوگام میپردازید، بسیار مقرون به صرفه تر از سایر شرکت های فعال در این حوزه میباشد.

 2. نحوه برخورد با مشتری
  نصب ایزوگام
  اگرچه منتظر بودید تا در مورد کیفیت صحبت شود، اما این مورد در بسیاری از موارد از کیفیت نیز تاثیرگذار تر اسـت! حتما برای شما هم پیش آمده اسـت که در هنگام خرید از یک مغازه، سایت و یا هر محل تجاری دیگری، ناگهان بنا به دلایلی از قبیل برخورد فروشندگان، پشتیبانی سایت، و ... انطور که انتظار داشته‌اید اعتماد شما جلب نشده اسـت و از خرید خود منصرف شده اید! دومین موردی که خریداران و مشتریان هموراه به آن توجه میکنند نحوه برخورد با مشتری میباشد. دکوریزو مفتخر است که اعلام کند پس از چندین سال فعالیت در زمینه ایزوگام و نمونه کاری های بزرگ و موفق، کاغذدیواری، نصب کفپوش و موارد دیگر توانسته اسـت اعتماد و اطمینان مشتریان خود را به خود جلب کند.

 3. کیفیت
  خرید ایزوگام
  و اما کیفیت! پس از دو مورد بالا، حال نوبت به این مورد مهم در خرید مشتریان رسید. در دنیای امروزی که فقط شرکت ها و کسب و کارهای نه چندان زیادی به کیفیت اهمیت میدهند، شرکـت دکوریزو توانسته است تا با استفاده از مواد اولیه‌ درجه یک و استانداردی که از آنها در ساخت ایزوگام استفاده میکند، همواره در این صنعت نام دار و پیشرو باشد.

 4. خدمات پس از فروش
  لیست قیمت ایزوگام
  اگرچه این مورد یکی از مهمترین ارکان کسب اعتماد مشتریان و خریداران است، اما بسیاری از شرکت ها بنابه تجربه نه چندان زیاد خود معمولا از آن غافل شده و پس از مدتی تبعات حاصل از ان را مشاهده میکنند.
  دکوریزو با بیش از 20 سال سابقه در این حوزه یعنی نصب و راه‌اندازی ایزوگام و آشنایی با خواسته های متنوع کاربران خود، تواسنته است تا همواره اعتماد خریداران خود را جلب کرده و این امر را مدیون خدمات پس از فروش محصولات و خدمات ساختمانی، تزیینی، دکوراسیون داخلی و فروش ایزوگام خود میباشد.

با تمام نکاتی که در زمینه خرید ایزوگام گفته شد، همچنان این انتخاب شما مشتریان اسـت که حرف اول را میزند. شرکت دکوریزو قادر اسـت تا تمام سفارشات شما از قبیل خرید و نصب ایزوگام ، کفپوش، کاغذ دیـواری، طراحی دکوراسیون داخلی و ... را با نازل ترین قیمت ممکن و در بهترین شرایط ممکن قبول کند. پیشنهاد میشود برای یکبار هم که شده حتما از خدمات دکوریزو استفاده کنید، مطمئنیم مشتری ما میشوید...!

 

 

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر