بزرگترین مرکز تولید و پخش ایزوگام بزرگراه رسالت

ایزوگام دکوریزو، بزرگترین مرکز تولید و پخش ایزوگام بزرگراه رسالت در خدمات فروش عمده و جزئی می باشد. دکوریزو بزرگترین مرکز تولید و پخش ایزوگام بزرگراه رسالت، در نصب و تعمیرات ایزوگام آمادگی دارد. همچنین به عنوان مرکز پخش ایزوگام سالهاست که سابقه نمایندگی و عاملیت رسمی فروش ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق را نیز دارا می باشد.

ما در بزرگترین مرکز تولید و پخش ایزوگام بزرگراه رسالت، با مشاوره های تخصصی به شما کمک خواهیم نمود تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین محصولات را خریداری نمایید.

ایزوگام

ایزوگام به عنوان یک عایق رطوبتی می تواند از کاربردهای گوناگون برخوردار باشد. برخی از این کاربردها عبارتند از:

اجرا و نصب پی ساختمان، پشت بام ساختمان، سرویس های بهداشتی و حمام، استخر، ساخت پل، ساخت تونل، سردخانه ها و به صورت کلی اماکن اداری و مسکونی که در معرض رطوبت می باشند.

امروزه ایزوگام توانسته است با توجه به کیفیتی که در شرکت های تولید کننده داشته، درصد بالایی از سهم بازارهای کشور را به خود اختصاص دهد. ما نیز در بزرگترین مرکز تولید و پخش ایزوگام بزرگراه رسالت با همین هدف فعالیت می نماییم.

در حال حاضر بزرگترین مرکز تولید و پخش ایزوگام بزرگراه رسالت به عنوان یکی از نمایندگان اصلی در بازارهای ایزوگام می باشد.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر