ایزوگام پشم شیشه چیست؟

ایزوگام پشم شیشه چیست؟

ایزوگام پشم شیشه یکی از انواع ایزوگام های موجود در بازار است. تعیین کیفیت انواع ایزوگام برخلاف ایزوگام پشم شیشه با توجه به میزان دانش و مهارت فنی متخصصین فعال در تولید ایزوگام صورت می گیرد. ایزوگام پشم شیشه با در نظر گرفتن شرایط جوی آب و هوایی مناطق مختلف در برابر رطوبت و حرارت با مقاومت بالایی تولید می گردد ، علاوه بر رعایت استانداردهای لازمه در تولید ایزوگام پشم شیشه وجود پلی استر مرغوب و قیر خالص پالایشگاهی به کار رفته در آن باعث کیفیت و استحکام ایزوگام می شوند و به همین دلیل تقاضای کشورهای خارجی برای دریافت ایزوگام پشم شیشه بسیار بالا است.

 

خرید ایزوگام پشم شیشه

 

ایزوگام پشم شیشه یک عایق رطوبتی و حرارتی با دوام و کیفیت بالا بوده و همچنین یک عایق صوتی برای ساختمان ها در برابر آلودگی صوتی و عایقی مناسب در برابر سرما و گرما در جهت کنترل انرژی است و از ویژگی های منحصر به فرد  ایزوگام پشم شیشه طول عمر بالای آن می باشد و این نوع ایزوگام با بیمه نامه معتبر و گواهی های استاندارد تضمین کیفیت ارائه می گردد.

 

قیمت ایزوگام پشم شیشه و عایق رطوبتی

 

قیمت ایزوگام پشم شیشه

معیار تعیین قیمت ایزوگام پشم شیشه با توجه به قیمت قیر مصرفی و نوع ایزوگام تولید شده می باشد و عموما تغییر قیمت ایزوگام پشم شیشه وابسته به قیمت قیر خالص پالایشگاهی است و این عامل در کاهش یا افزایش قیمت ایزوگام پشم شیشه بیشترین تاثیر را دارد.

 

ایزوگام پشم شیشه یک عایق صوتی و حرارتی برای کنترل منابع انرژی است

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ایزوگام پشم شیشه با کارشناسان ما در درکوریزو تماس حاصل نمائید.

 

لیست قیمت انواع ایزوگام

تفاوت ایزوگام و قیرگونی

ایزوگام طرح دار چیست؟

انواع ایزوگام دلیجان

نصب ایزوگام مهم یا حیاتی

چگونه ایزوگام مناسب و با کیفیت انتخاب کنیم؟

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
لیست قیمت انواع ایزوگام
لیست قیمت انواع ایزوگام قیر اکسید یا BOF ، ایزوگام ساده ، ایزوگام فویلدار ، ایزوگام پلیمری پلاستیکی یا BPP
1399/10/23 | 02:33
ایزوگام ارزان قیمت
دکوریزو عرضه کننده انواع ایزوگام ارزان قیمت در تهران و سراسر ایران همراه با بیمه نامه کتبی کارخانه و ضمانت نصب.
1397/08/10 | 05:21
تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام
دکوریزو متخصص در نصب و تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام استخر با نصاب حرفه ای با ضمانت پروژه.
1397/08/10 | 05:20
انواع ایزوگام دلیجان
بخشی از هدف ایزوگام دلیجان صادرات ایزوگام به سایر کشورهای دنیا است و برای این منظور در طی فرآیند تولید ایزوگام دلیجان همه فاکتورهای اصلی و مهم از لحاظ شرایط جوی و جغرافیای و همچنین استانداردهای کشور مقصد را در نظر گرفته است.
1397/07/30 | 03:58
ایزوگام طرح دار چیست؟
ایزوگام طرح دار از جدیدترین نسل عایق های ضد رطوبتی ، ایزوگام روکش دار و با فویل عالی در طرح های آجرنما ، آجرنمای سنگی ، موزاییکی ، چمنی، سرامیک و سنگ ، لانه زنبوری و در طرح چوب با بالاترین مقاومت ، زیبایی ، رنگ های متنوع و با کیفیت 30 تا 35 میکرون از قیر خالص پلیمری که با نام ایزوگام طرح دار پلیمری شناخته می شوند تولید و عرضه می گردد.
1397/07/25 | 10:47
عایق رطوبتی نانو چیست؟
عایق رطوبتی نانو تولید شده از مواد پلیمری با فناوری نانو که رشته ای از دانش کاربردی و فناوری است ، تحول عظیمی در صنعت ایزوگام ایجاد کرده است.
1397/07/07 | 06:24
ارسال نظر