ایزوگام غرب تهران

ایزوگام متشکل از پوشش مقاومی مانند قیر و الیاف مصنوعی می باشد که با اصول مشخص توسط متخصصین مربوطه بر بستر بام چسبانده می‌شود تا بتواند به راحتی از نفوذ آب و رطوبت به محیط خود جلوگیری ‌کند. ایزوگام ها اصولا ۱۰_۱۵ سال عمر می کنند.

اصولا ایزوگام ها را در راستای ایمن سازی سازه ها در برابر نم و رطوبت در فصل سرما، باران و برف استفاده می کنند. توجه به انتخاب بهترین نوع ایزوگام غرب تهران بسیار حائز اهمیت می باشد. در اجرای نصب ایزوگام غرب تهران باید به برخی نکات توجه نمود تا در نصب ایزوگام و ماندگاری ایزوگام غرب تهران مشکلی به وجود نیاید.

به عنوان مثال یکی از مهم ترین نکات در زمان نصب ایزوگام غرب تهران تمیز کردن سطح محل مورد نظر از هر گونه پستی و بلندی و اشیا تیز در زمان اجرای ایزوگام می باشد. سعی کنید محل مورد نظرتان را تمیز و کاملا خشک نمایید.

ایزوگام غرب تهران

تا اینجا در خصوص نصب ایزوگام غرب تهران صحبت کردیم. ایزوگام به علت مزایایی که در سبکی و مقاومت بالا دارد می تواند بهترین گزینه برای انتخاب تان باشد.

 1. ایزوگام پشت بام‌ها
 2. ایزوگام ایرانیت
 3. ایزوگام پی ساختمان
 4. ایزوگام استخرها
 5. ایزوگام مخازن آب
 6. ایزوگام تونل‌ها
 7. ایزوگام کانال‌های آبیاری
 8. ایزوگام سرویس‌های بهداشتی
 9. ایزوگام سردخانه‌ها
 10. ایزوگام سدها
 11. ایزوگام پل‌های هوایی
 12. ایزوگام باند فرودگاه
 13. ایزوگام پارکینگ‌های طبقاتی
 14. ایزوگام مرغداری‌ها
 15. ایزوگام لوله‌های-ایزوگام لوله‌های آب -ایزوگام لوله‌های گاز،ایزوگام لوله‌های نفت
 16. ایزوگام دامداری‌ها

 

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر