ایزوگام زیر نظر اتحادیه

با نزدیک شدن به فصل های بارشی و سرد سال افراد باید به فکر تعمیر، تعویض عایق کاری و نصب ایزوگام سقف خانه باشند. توجه به این موضوع و پرداخت هزینه برای این موضوع می تواند در آینده شما را از هزینه های اضافی دور نگه دارد. البته عایق کاری و اجرای ایزوگام زیر نظر اتحادیه، منحصر به پشت بام نیست. بلکه تمام مکان هایی که امکان خیس شدن و یا مرطوب شدن را دارند، باید ایزوله شوند، مانند: آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و ...

ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.

ایزوگام

انواع ایزوگام زیر نظر اتحادیه، بر اساس مواد اولیه تشکیل دهنده ، تعداد لایه قیر و جنس روکششان دسته بندی می شوند. بر اساس مواد تشکیل دهنده ایزوگام به دو دسته ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده تقسیم می شوند. بر اساس تعداد لایه قیر به صورت ایزوگام تک لایه و ایزوگام دو لایه تقسیم بندی می شوند. که ایزوگام تک لایه ظرافت بیشتر و ایزوگام دولایه از ضخامت و استحکام بالاتری برخوردار است.

ایزوگام دارای لایه‌های حفاظتی مختلف جهت افزایش عمر و مقاومت در برابر رطوبت، گرما، سرما و آسیب‌دیدگی است. بسته به تک لایه و دولایه بودن ایزوگام، این لایه‌ها متغیر و متفاوت هستند. هر نوع ایزوگام در محل‌ها و کاربردهای مختلفی می‌تواند نصب و استفاده شود.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر