ایزوگام روکش سنگی

امروزه با افزایش توجه به اهمیت نما و ظاهر انواع ساختمان ها و اماکن مختلف کاربرد انواع ایزوگام طرح دار و ایزوگام روکش سنگی، افزایش یافته است. ایزوگام روکش سنگی زیبایی و شیک بودن نمای ساختمان را دو چندان می کند. همچنین استفاده از ایزوگام طرح دار در مکان هایی مانند کف استخر، تونل ها و... مورد توجه پیمانکاران می باشد.

ایزوگام روکش سنگی علاوه بر مقاومت و کارایی بالا در عایق های رطوبتی، ظاهری بسیار زیبا دارد که در هزینه های ساختمان سازی و نماسازی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. ایزوگام روکش سنگی مرغوب همواره با کیفیت بالا و تنوع در رنگ مورد استفاده افراد قرار گرفته است.

ایزوگام

ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است. از ویژگی‎های جالب توجه ایزوگام روکش سنگی این است که دارای رنگ بندی متنوعی می‎باشد این نوع ایزوگام بیشتر در مکانهایی که احتمال تردد بالا است و یا بیشتر در بام‎های شیب دار و دیواره‎ها و سطح‎هایی که در دید قرار دارد به کار می‎رود.

ایزوگام روکش سنگی با دارا بودن قابلیت چسبندگی بسیار بالا به عنوان عایق هایی محسوب می شوند که توانایی نصب بر روی دیوارها را به آسانی دارد. به همین دلیل ایزوگام روکش سنگی تبدیل به یکی از انواع مرغوب ایزوگام های طرح دار شده است.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر