ایزوگام رسالت

نمایندگی ایزوگام رسالت تمام برندهای با کیفیت ایزوگام را در اختیار شما قرار می دهد. ایزوگام پوششی است برای عایق کردن که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب به‌کار می‌رود و از فرآورده‌های نفتی به دست می‌آید. ایزوگام رسالت, به گونه‌ای عایق آمادهٔ ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام، استخر و مانند آن است. امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها چه در مرحلهٔ پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی انجام می‌گردد.

ایزوگام

ایزوگام رسالت خدمات عایق کاری و خدمات قیرگونی خود را در این منطقه از تهران توسط افراد با تجربه انجام می دهد. ایزوگام رسالت در تلاش است تا بتواند با هزینه کمتر ایزوگام های جدید را در مکان مورد نظر شما نصب نماید و یا اگر ایزوگام شما نیاز به تعمیر دارد در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر آن نماید.

ایزوگام خود را بی واسطه و با قیمت کارخانه از ایزوگام رسالت تهیه نمایید. انواع ایزوگام رسالت و خدمات ایزوگام رسالت در کنار افراد با تجربه می تواند نیاز شما را برطرف نماید. ایزوگام رسالت سعی در استفاده محصولات با کیفیت دارد تا در نهایت بتواند اعتماد شما را جلب نماید. در تولید ایزوگام، استفاده از مواد با کیفیت ومرغوب هدف اصلی می باشد.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر