ایزوگام دلیجان اصفهان

ایزوگام پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند. عمر ایزوگام بطور میانگین ۱۰ سال است. در سال های اخیر کارخانه ها و شرکت های تولیدی بسیار زیادی در حوزه ی تولید ایزوگام شروع به فعالیت کرده اند، یکی از این برندها ایزوگام دلیجان اصفهان می باشد. که از جدیدترین و پیشرفته ترین امکانات در زمینه تولید برخوردار می باشد.

ایزوگام دلیجان اصفهان یکی از انواع ایزوگام ها در طرح ها و مدل های متنوع در درجه های کیفی مختلف می باشد. تمامی مدل های ایزوگام دلیجان اصفهان از سطح کیفی یکسانی برخوردار است.

ایزوگام دلیجان

نصب ایزوگام دلیجان اصفهان، خصوصیات و کیفیت مورد تاییدی دارد. ایزوگام دلیجان اصفهان به عنوان یک عایق درجه یک در تمامی مناطق مورد استقبال قرار می گیرد. همچنین یکی از مهم ترین مشخصه ها و معیارهایی که باعث شده است تا ایزوگام دلیجان اصفهان به عنوان یک عایق درجه یک در تمام مناطق، انتخاب گردد، طول عمر بالا ایزوگام دلیجان اصفهان می باشد. خصوصیات بارز ایزوگام دلیجان اصفهان سبب شده است تا صادرات این نوع ایزوگام به کشورهای مختلف را در پی داشته باشند.

 

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر