ایزوگام جنوب تهران

ایزوگام پوششی مقاوم از جنس الیاف مصنوعی و قیر می باشد که با استفاده از حرارت دادن بر کف محلی که قرار است ایزوگام شود، چسبانده می‌شود. کاربرد اصلی ایزوگام جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت و آب به سطح زیرین خود است. عمر ایزوگام با کیفیت حدودا تا ده سال می باشد.

ایزوگام جنوب تهران توسط متخصصین حرفه ای و کار بلد انجام می شود اجرای این موضوع باعث می گردد تا شما هزینه های هنگفتی را برای تعمیر و نصب مجدد متقبل نشوید. اصولا ایزوگام جنوب تهران با مرغوبیت بالا دارای ضخامت حداقل سه و نیم میلی متری می باشد که انعطاف پذیر با چسباندگی بالا است.

ایزوگام جنوب تهران

اجراي ايزوگام جنوب تهران مي تواند براي شما گرانتر از چيزي كه تصور مي كنيد تمام شود. ايزوگام هاي بي كيفيت غالبا بسيار ارزان هستند و بعضي ايزوگام كاران با ندادن اطلاعات كافي به شما موجب تحميل خسارت مي شوند. ما در ایزوگام جنوب تهران شما را نسبت به جنس، كيفيت و مقاومت ايزوگام آگاه می کنیم .

ایزوگام جنوب تهران سالیان زیادی است برای سطوح استفاده میشود این امکان را بوجود آورده که با یکبار ایزوگام کردن تا سالها نیازی به عایق کاری مجدد وجود نداشته باشد.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر