ایزوگام تهران نو

ایزوگام تنها یک عایق رطوبتی نیست. به صورت کلی استفاده از ایزوگام در زمستان ها باعث حفظ دمای درون ساختمان و در تابستان ها باعث بازتاب نور خورشید می گردد. در نتیجه فضای ساختمان خنک تر می شود. نصب ایزوگام باید به صورت استاندارد و اصولی صورت بگیرد، قبل از نصب ایزوگام حتما باید مکان مورد نظر تمیز و در صورت نیاز شسته شود، اگر محل عایق شرایطش خوب نباشد باید زیر سازی به درستی صورت گیرد. در زمان نصب ایزوگام باید باحوصله و بدون کوچکترین بی دقتی آب بندی انجام گیرد.

ایزوگام

از آن جایی که کسب اطلاعاتی مهم در رابطه با کیفیت ایزوگام در انواع درجه یک، چهار لایه، ساده، بدون فویل و یا فویل دار برای هر یک از مشتریان الزامی به نظر می رسد از این رو برقراری ارتباط با مشاورانی کاردان برای کسب اطلاعاتی بهتر در رابطه با این موارد مهم است.

یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است. اگر ساکن منطقه ی شرق هستید می توانید با خیال راحت ایزوگام تهران نو را سفارش دهید. ما در ایزوگام تهران نو تمام تلاش خود را می کنیم تا با فرستادن نصاب های حرفه ای و مجرب بتوانیم رضایت شما عزیزان را برطرف نماییم.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر