ایزوگام ارزان قیمت

این روزها با افزایش قیمت ها بسیاری از مردم به دنبال ایزوگام هایی هستند که ضمن حفظ کیفیت استاندارد ساخت و استفاده از مواد اولیه مرغوب قیمت آن به صرفه و ارزان باشد. شرکت ایزوگام با توجه به اطلاع از این نیاز بازار با عقد قرارداد با تولیدکنندگان ایزوگام قیمت ایزوگام را به حداقل و ارزان ترین حد ممکن رسانده است تا مشتریان عزیز بتوانند با صرف کمترین هزینه پشت بام دیوار یا سرویس های بهداشتی منزل و محل کار خود را ایزوگام و عایق بندی نمایند.

ارزان ترین ایزوگام

ارزان ترین ایزوگام را از دکوریزو (ایزوگام ) بخواهید. ایزوگام دکوریزو با 20 سال سابقه در امور عایق بندی و ایزوگام و خدمات دیگر ساختمانی در خدمت مشتریان گرامی ساکن تهران و شهرستان های حومه تهران نظیر شهرری , کرج , شهریار و غیره می باشد.

جهت دیدن نمونه کارهای ایزوگام دکوریزو گالری نمونه کار ایزوگام را ملاحظه فرمایید.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر