ایزوگام ارزان قیمت

این روزها با افزایش قیمت ها بسیاری از مردم به دنبال ایزوگام هایی هستند که ضمن حفظ کیفیت استاندارد ساخت و استفاده از مواد اولیه مرغوب قیمت آن به صرفه و ارزان باشد. شرکت ایزوگام با توجه به اطلاع از این نیاز بازار با عقد قرارداد با تولیدکنندگان ایزوگام قیمت ایزوگام را به حداقل و ارزان ترین حد ممکن رسانده است تا مشتریان عزیز بتوانند با صرف کمترین هزینه پشت بام دیوار یا سرویس های بهداشتی منزل و محل کار خود را ایزوگام و عایق بندی نمایند.

ارزان ترین ایزوگام

ارزان ترین ایزوگام را از دکوریزو (ایزوگام ) بخواهید. ایزوگام دکوریزو با 20 سال سابقه در امور عایق بندی و ایزوگام و خدمات دیگر ساختمانی در خدمت مشتریان گرامی ساکن تهران و شهرستان های حومه تهران نظیر شهرری , کرج , شهریار و غیره می باشد.

جهت دیدن نمونه کارهای ایزوگام دکوریزو گالری نمونه کار ایزوگام را ملاحظه فرمایید.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
لیست قیمت انواع ایزوگام
لیست قیمت انواع ایزوگام قیر اکسید یا BOF ، ایزوگام ساده ، ایزوگام فویلدار ، ایزوگام پلیمری پلاستیکی یا BPP
1399/10/23 | 02:33
ایزوگام ارزان قیمت
دکوریزو عرضه کننده انواع ایزوگام ارزان قیمت در تهران و سراسر ایران همراه با بیمه نامه کتبی کارخانه و ضمانت نصب.
1397/08/10 | 05:21
تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام
دکوریزو متخصص در نصب و تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام استخر با نصاب حرفه ای با ضمانت پروژه.
1397/08/10 | 05:20
انواع ایزوگام دلیجان
بخشی از هدف ایزوگام دلیجان صادرات ایزوگام به سایر کشورهای دنیا است و برای این منظور در طی فرآیند تولید ایزوگام دلیجان همه فاکتورهای اصلی و مهم از لحاظ شرایط جوی و جغرافیای و همچنین استانداردهای کشور مقصد را در نظر گرفته است.
1397/07/30 | 03:58
ایزوگام طرح دار چیست؟
ایزوگام طرح دار از جدیدترین نسل عایق های ضد رطوبتی ، ایزوگام روکش دار و با فویل عالی در طرح های آجرنما ، آجرنمای سنگی ، موزاییکی ، چمنی، سرامیک و سنگ ، لانه زنبوری و در طرح چوب با بالاترین مقاومت ، زیبایی ، رنگ های متنوع و با کیفیت 30 تا 35 میکرون از قیر خالص پلیمری که با نام ایزوگام طرح دار پلیمری شناخته می شوند تولید و عرضه می گردد.
1397/07/25 | 10:47
عایق رطوبتی نانو چیست؟
عایق رطوبتی نانو تولید شده از مواد پلیمری با فناوری نانو که رشته ای از دانش کاربردی و فناوری است ، تحول عظیمی در صنعت ایزوگام ایجاد کرده است.
1397/07/07 | 06:24
ارسال نظر