ایزوگام آلومینیوم

ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید. ایزوگام آلومینیوم یکی از انواع ایزوگام ها است که با توجه به نوع آن برای پوشش پشت بام یا دیوارهایی که در معرض تابش نور آفتاب قرار دارند بسیار مناسب می باشد. اهمانطور که گفته شد ایزوگام آلومینیوم دو مزیت مهم را برای شما ایجاد می‌کند.

  1. محافظت از ایزوگام در برابر نور مستقیم آفتاب
  2. بازتاب نور آفتاب و کاهش جذب گرما در فصل تابستان

ایزوگام آلومینیوم مانند یک آینه، نور آفتاب را به آسمان منعکس می‌کند به همین دلیل انتخاب ایزوگام آلومینیوم در مناطق گرمسیری جز بهترین ها می باشد. ایزوگام آلومینیوم به دلیل نوع محافظتش از ایزوگام می تواند به کاهش مصرف انرژی و دمای محیط کمک کند.

ایزوگام

استفاده از ایزوگام آلومینیوم، استقامت و ماندگاری ایزوگام و عایق‌کاری را در برابر تجزیه پذیری اجزاء تشکیل دهنده بالا می‌برد و از سائیدگی و خوردگی ایزوگام جلوگیری می‌کند. همچنین موجب بالا بردن  مقاومت ایزوگام در برابر باران‌های اسیدی شده و با برخورداری از  انعطاف پذیری بالا، طول عمر مفید ایزوگام را افزایش می‌دهد.

توجه نمایید که ضخامت مناسب ایزوگام آلومینیومی  باید بین ۱۴تا ۱۶ میکرون باشد. همچنین اگر ایزوگام آلومینیوم در پشت بام نصب شود، باید دارای خاصیت رسانایی باشد و ترجیحا در هنگام بارش باران و یا رعد و برق از رفت و آمد غیر ضروری بر روی آن جلوگیری شود.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر