انواع ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام دلیجان

ایزوگام صادارتی دلیجان

بخشی از هدف ایزوگام دلیجان ، صادرات ایزوگام به سایر کشورهای دنیا است و برای این منظور در طی فرآیند تولید ایزوگام دلیجان همه فاکتورهای اصلی و مهم از لحاظ شرایط جوی و جغرافیای و همچنین استانداردهای کشور مقصد را در نظر گرفته است ، و ایزوگام دلیجان به صورت ایزوگام طرح دار دلیجان و ایزوگام BOF و BPP دلیجان صادر می گردد.

 

ایزوگام صادراتی دلیجان

 

ایزوگام BOF و BPP دلیجان

ایزوگام های BOF و BPP دلیجان که عایق های رطوبتی ساخته شده بر پایه قیر اکسیده ، قیر پلیمری ، تیشو و پلی استر هستند و با توجه به شرایط جغرافیایی محل سکونت مشتریان با ضمانت ده ساله و با حضور نصاب حرفه ای این نوع از ایزوگام دلیجان ارائه و نصب می گردد.

 

ایزوگام پلیمری

 

ایزوگام طرح دار دلیجان

از جمله ایزوگام های دلیجان ، ایزوگام طرح دار دلیجان به صورت روکش دار است و در آن به جای فویل آلومینیوم از فیلم 32 و 35 میکرون وارداتی استفاده شده است ، و عمدتا در تولید ایزوگام طرح دار از قیر پالایشگاهی با درجه خلوص بسیار بالا به کار رفته است. ایزوگام طرح دار یا ایزوگام رنگی در طرح ها و رنگهای مختلف از طریق شرکت ایزوگام دلیجان در دسترس عموم قرار دارد.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله های زیرا مطالعه کنید.

تفاوت ایزوگام قیر اکسیده یا  BOF و پلیمری پلاستیکی  BPP

چگونه ایزوگام مناسب و با کیفیت انتخاب کنیم؟

ایزوگام طرح دار چیست؟

تفاوت ایزوگام و قیرگونی

لیست قیمت انواع ایزوگام

نصب ایزوگام مهم یا حیاتی!

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
لیست قیمت انواع ایزوگام
لیست قیمت انواع ایزوگام قیر اکسید یا BOF ، ایزوگام ساده ، ایزوگام فویلدار ، ایزوگام پلیمری پلاستیکی یا BPP
1399/10/23 | 02:33
ایزوگام ارزان قیمت
دکوریزو عرضه کننده انواع ایزوگام ارزان قیمت در تهران و سراسر ایران همراه با بیمه نامه کتبی کارخانه و ضمانت نصب.
1397/08/10 | 05:21
تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام
دکوریزو متخصص در نصب و تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام استخر با نصاب حرفه ای با ضمانت پروژه.
1397/08/10 | 05:20
انواع ایزوگام دلیجان
بخشی از هدف ایزوگام دلیجان صادرات ایزوگام به سایر کشورهای دنیا است و برای این منظور در طی فرآیند تولید ایزوگام دلیجان همه فاکتورهای اصلی و مهم از لحاظ شرایط جوی و جغرافیای و همچنین استانداردهای کشور مقصد را در نظر گرفته است.
1397/07/30 | 03:58
ایزوگام طرح دار چیست؟
ایزوگام طرح دار از جدیدترین نسل عایق های ضد رطوبتی ، ایزوگام روکش دار و با فویل عالی در طرح های آجرنما ، آجرنمای سنگی ، موزاییکی ، چمنی، سرامیک و سنگ ، لانه زنبوری و در طرح چوب با بالاترین مقاومت ، زیبایی ، رنگ های متنوع و با کیفیت 30 تا 35 میکرون از قیر خالص پلیمری که با نام ایزوگام طرح دار پلیمری شناخته می شوند تولید و عرضه می گردد.
1397/07/25 | 10:47
عایق رطوبتی نانو چیست؟
عایق رطوبتی نانو تولید شده از مواد پلیمری با فناوری نانو که رشته ای از دانش کاربردی و فناوری است ، تحول عظیمی در صنعت ایزوگام ایجاد کرده است.
1397/07/07 | 06:24
ارسال نظر