آسفالت کف خیابان

آسفالت ماده ای سیاه رنگ و چسبناک می باشد و به دلیل چسبندگی بالایی که دارد عایق مناسب و خوبی برای رطوبت نیز می باشد. این ماده ترکیبی از مخلوط شن، ماسه و قیر می‌باشد و در پشت بام ها، زیرسازی ها، ساخت جاده ها، باند فرودگاه ها استفاده می شود. آسفالت کف خیابان دارای حالتی رطوبت آمیز است. که قدمت طولانی دارد و از گذشته تا به امروز از آسفالت کف خیابان برای هموار کردن سطح استفاده می شود.

ایزوگام

آسفالت گرم
به آسفالتی که به صورت گرم با قیر ترکیب می شود آسفالت گرم می گویند. مخلوطی از چند ماده، مانند شن و قیر و... است که در کارخانه تولیدی در دمای مناسب ساخته می شود. آسفالت گرم در کف خیابان ها و فرود گاهها و در برخی از موارد در پشت بام ها مورد استفاده قرار میگیرد این نوع آسفالت از نظر مقاومت و دوام جز برترین نوع محسوب می شود .

 

آسفالت سرد 
مواد تشکیل دهنده آسفالت سرد نیز مانند آسفالت گرم می باشد با این تفاوت که در آسفالت سرد این مواد در دمای محیط باهم مخلوط می شوند و بعد از کوبیده شدن در دمای محیط سفت می شوند و به حالت جامد درمی آیند. 

آسفالت حفاظتی
آسفالت حفاظتی نیز همانطور که از اسم آن مشخص است برای حفاظت محدوده مورد نظر استفاده می شود و از مخلوط شدن سنگ های خرد شده با قیر تشکیل می شوند، اندازه سنگ ها بسیار کوچک تر از آسفالت گرم و آسفالت سرد می باشد.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام روکش سنگی
ایزوگام روکش سنگی از یک لایه پلی استر و قیر تشکیل شده است اما در خارجی ترین قسمت به جای فویل از سنگریزه استفاده شده است.
1399/11/19 | 11:41
ایزوگام دماوند گیلاوند
استفاده از ایزوگام دماوند گیلاوند و سراسر کشور در مقایسه با سایر روش‌های عایق‌کاری دارای مزایای متعددی است ایزوگام دماوند گیلاوند طول عمر بالا و کیفیت مناسب دارد.
1399/11/19 | 11:39
ایزوگام تهران نو
یکی از بهترین نمایندگی های فعال در زمینه ایزوگام که از متریال و مواد اولیه مناسب استفاده می کند ایزوگام تهران نو است.
1399/11/19 | 11:26
ایزوگام ۲۰ سال ضمانت
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که در گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع، به تدریج جای خود را به ایزوگام ها دادند.
1399/11/19 | 10:39
ایزوگام زیر نظر اتحادیه
ایزوگام زیر نظر اتحادیه، با کیفیتی معقول و مد نظر در مقایسه با روش‌های سنتی باید بتواند به آسانی در سطوح افقی، عمودی و شیب‌دار قابل نصب باشد.
1399/11/19 | 10:37
ایزوگام آلومینیوم
ایزوگام نوعی عایق است که می تواند محیط را از سرما و رطوبت ایزوله نماید. بنا به مکانی که مد نظر شما می باشد می توانید از انواع ایزوگام ها استفاده نمایید.
1399/11/15 | 05:43
ارسال نظر