کفپوش

کفپوش چیست ؟

کفپوش ابداعی هوشمندانه برای زیباسازی کف ساختمانها هستند. کفپوش ها تنوع زیادی در جنس ، نوع ، طرح و رنگ دارند. استفاده از کفپوش به آراستگی محیط پیرامون شما کمک خواهد کرد.

برای انتخاب بهترین نوع کفپوش مناسب برای منزل یا محیط مورد نظرتان موارد زیر را مطالعه نمایید.

انواع کفپوش

کفپوش سه بعدی 3D

کفپوش سه بعدی یکی از جدیدترین مدل های کفپوش است که پس از اجرا روی سطح کف نقش های سه بعدی زیبایی را در کف محیط بوجود می آورد که چشم بیننده را خیره می کند.

کفپوش اپوکسی

کفپوش آپوکسی نوع جدیدی از کفپوش با ویژگی های خاص هستند. کفپوش آپوکسی دارای ساختاری ازجنس پلیمر ( Polymer ) است و دربرابر آلودگی های باکتریایی مقاوم است. دربرابر مواد شوینده دوام زیادی دارد. بهمین دلیل برای محیط های صنعتی و تجاری مناسب است. بسیار براق و خیره کننده است. قابل شستشو هستند.

کفپوش های پی وی سی ( PVC ) یا پلاستیکی

کفپوش پی وی سی یکی ازرایج ترین و پرطرفدارترین نوع کفپوشها هستند که ازجنس پلی وینیل کلراید (pvc) یا پلاستیک فشرده ساخته می شود. کاملا قابل انعطاف و قابل شستشو هستند.

کفپوش سرامیک

کفپوش سرامیک همچنان جزو محبوب ترین و پراستفاده ترین کفپوش هاست. سطح پوشیده شده ازقطعات کاشی سرامیک به زیبایی دکوراسیون داخلی بسیار کمک میکند. ماده اصلی درتولید این نوع کفپوش سنگ سرامیکی است.

کفپوش موزاییک

کفپوش موزاییک درواقع یک نوع کفپوش بتنی متشکل از ماسه ، سیمان ، سنگ دانه های تزئینی و پودرسنگ است که بوسیله دستگاه پرس متراکم شده و پس ازبرش به قعطاتی دراندازه های متفاوت به شکل کاشی مورد استفاده قرارمیگرد. درایران همچنان یکی از قدیمی ترین و رایج ترین نوع کفپوش ها برای تزئین کف محوطه های خارجی ساختمانها موزاییک اسـت. 

کفپوش سنگ

کفپوش سنگ یا کفپوش سنگی درواقع اولین نوع کفپوش درتاریخ است. درزمانهای دورکه ساکنان شهرهای قدیم با چیدن قطعات نامنظم سنگهای کوهستانی درکنار هم محوطه های ساختمانی و راههای ارتباطی را هموار و تزئین می نمودند کفپوش سنگی مورد استفاده بوده است تا به امروز که سنگهای گران قیمت و آنتیک زیبایی بخش محیط زندگی انسانهاست.

کفپوش پارکت

کفپوش پارکت بطور قطع از متداول ترین و لوکس ترین کفپوش هاست. کفپوش پارکت قطعات ساخته شده از چوب طبیعی است. تاریخ استفاده از کفپوش پارکت (چوبی ) بسیار قدیمی و بیشتر مخصوص شهرهای مناطق جنگلی بدلیل فراوانی چوب درختان بوده است.

کفپوش لمینیت

کفپوش پارکت لمینیت مانند پارکت ، نوعی کف پوش چوبی است با این تفاوت که پارکت مستقیما از چوب درختان ساخته میشود و کف پوش لمینیت که با نام پارکت لمینیت نیز شناخته میشود، ازمصنوعات ساخته شده از چوب فشرده ( HDF ) تولید می شود. 

کفپوش موکت

زیر انداز چیزی که از ابتدای تمدن بشر هراه او بـوده تــا بــه امـروز. Moquette کــه ابـتـدا از زبان فرانسـوی گرفته شـده اسـت و در فارسی به آن موکت می گویند. به فرش یا یک کف پوش که داری کُرک بوده و بدون بافته شدن تولید می شود گفته میشود.

 

فروش انواع کفپوش

قیمت کفپوش

نقد و اقساط با ضمانت بهترین قیمت ، نصب و کیفیت و جنس در تهران ( شرق - غرب - شمال - جنوب - مرکز ) ، کرج و شهرستان ها توسط دکوریزو ( شرکت تزئینات موسوی )

اگربرای خرید کفپوش نیاز به راهنمایی دارید با تلفن های سایت تماس بگیرید.

برای مشاهده کاتالوگ کفپوش به منوی کاتالوگ مراجعه نمایید.

ارسال نظر