پوستر سه بعدی

پوستر سه بعدی چیست ؟

پوستر سه بعدی طرح های چاپ شده برروی کاغذ های بزرگی هستند که پس از نصب برروی دیوار بدلیل نوع چاپ خاصی که دارند به شکل سه بعدی 3D دیده میشوند. پوستر سه بعدی با نامهای کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری پوستری نیز شناخته میشود.

پوستر سه بعدی توسط پرینترهای خاصی به اسم پرینتر لنزیکال (Lenticular Printers) چاپ میشوند. پوسترهای سه بعدی با استفاده از تکنولوژی های جدید با ترکیب سایه ها و رنگ ها نمای 3D بسیار زیبایی خلق میکنند که چشم را خیره میکند.

یکی از ویژگی های مهم پوستر سه بعدی یا کاغذ دیواری سه بعدی این است که در طرح و رنگ بسیار متنوع است و میتوان آن را در اندازه های مختلف چاپ کرد. امروزه یکی از مهمترین اجزای طرح های دکوراسیون داخلی پوستر سه بعدی است.

طرح های پوستر سه بعدی 3D

پوسترهای سه بعدی (3D) ایده ای نو و به روز در دکوراسیون امروزی به حساب می آید که میتواند محیط های خاصی را ارائه کند، تصویرهایی همچون اشکال هندسی، مناظر طبیعی سه بعدی و بناهای خاص جزوی از مرسوم ترین پوسترهای سه بعدی هستند.

ویژگی های پوستر سه بعدی :

  • طرح های متنوع
  • نصب ساده و آسان
  • قابلیت شستشو
  • قیمت مناسب

از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید پوستر سه بعدی باید در نظر داشت خوانایی تصاویر پوستر با دکوراسیون محل مورد نظر است به این معنی که نباید در  خانه ای که طرح های کلاسیک کار شده از پوستر سه بعدی مدرن و هندسی استفاه کرد.

 

فروش پوستر سه بعدی

نقد و اقساط با ضمانت بهترین قیمت ، نصب و کیفیت و جنس در تهران ( شرق - غرب - شمال - جنوب - مرکز ) ، کرج و شهرستان ها توسط دکوریزو ( شرکت تزئینات موسوی )

اگربرای خرید پوستر 3D نیاز به راهنمایی دارید با تلفن های سایت تماس بگیرید.

برای مشاهده کاتالوگ پوستر سه بعدی منوی کاتالوگ را کلیک کنید. 

ارسال نظر