دیوارپوش

دیوارپوش چیست ؟

دیوارپوش درست همان جا به کمک مان می آیند که به دنبال تنوع در طرح و رنگ ، استحکام و دوام بالا ، راحتی در نصب ، قابلیت تغییر دکوراسیون آسان و قیمت مناسب بصورت یکجا هستیم.

دیوارپوش از جنس های مختلفی ساخته می شود. بیشتر دیوارپوش ها از جنس مشتقات پلاستیکی هستند که مهمترین آن پلی وینیل کلراید ( پی وی سی PVC ) است. دیوارپوش ها نصب راحتی دارند و با هرنوع زیرسازی میتوان آنها را نصب کرد. یکی از محبوبیت های دیوارپوش همین نصب آسان و پوشاندن عیوب دیوارهاست.

در سال های گذشته به دلیل بالا بودن قیمت دیوار پوش ها در صنعت ساختمان سازی و طراحی داخلی نقش پررنگ و مهمی نداشتند ولی با توجه به پیشرفت های اخیر صنعت پتروشیمی و ارزانتر شدن دیوارپوش ها و همچنین بالاتر رفتن کیفیت آنها به مرور جایگاه مناسب خود را پیدا کردند.

استفاده از دیوارپوش مزیت های فراوانی دارد از جمله: مدرن سازی فضا، زیبایی، کاهش وزن ساختمان، افزایش استحکام آن، عمر بالا، کاهش هزینه های ترمیم و بازسازی، جلوگیری از هدر رفتن و اتلاف انرژی اشاره کرد.

انواع دیوارپوش

  • دیوارپوش سنگی : ویژگی بارز این نوع از دیوارپوش ها وجود طرح ها و بافت های متنوع است که به یکی از پر استفاده ترین دیوارپوش ها در صنعت ساختمان تبدیل شده است.
  • دیوارپوش چوبی : از گذشته تا به حال چوب به خاطر رنگ، نقش و طرح خاص خود آرامش خاصی را به انسان می دهد. اما امروزه به دلیل محافظت محیط زیست و همچنین گران بودن چوب طبیعی از چوب های مصنوعی استفاده میشود.
  • دیوارپوش pvc : این نوع از دیوارپوش که با روکشی از جنس پلی وینیل کلراید  (pvc)ساخته شده و به دلیل مقاومت بالا در برابر سرما و گرما پر استفاده ترین نوع دیوارپوش می باشد.
  • دیوارپوش سلولوزی : مواد و پایه اصلی ساخت این نوع از دیوارپوش ها پیگمنت های مقاوم و الیاف مصنوعی سلولز (کاغذ یا پنبه) و به بلکا یا پتینه معروف هستند.

کاربردهای دیوارپوش

دیوارپوش ها دارای کاربردهای فراوانی هستند و حدودا در تمام محیط ها میتوان از آنها استفاده کرد. از جمله:

  • محیط های مسکونی
  • کانکس های متحرک
  • انبارها، سالن های مرغداری و غیره
  • مراکز اداری، تجاری، تفریحی، پزشکی، صنعتی و غیره

 

فروش دیوارپوش

نقد و اقساط با ضمانت بهترین قیمت ، نصب و کیفیت و جنس در تهران ( شرق - غرب - شمال - جنوب - مرکز ) ، کرج و شهرستان ها توسط دکوریزو ( شرکت تزئینات موسوی )

اگربرای خرید دیوارپوش نیاز به راهنمایی دارید با تلفن های سایت تماس بگیرید.

برای مشاهده کاتالوگ دیوارپوش منوی کاتالوگ را کلیک کنید. 

ارسال نظر