کاغذ دیواری نانو چیست؟

کاغذ دیواری نانو چیست؟

تکنولوژی نانو در سال های اخیر نه تنها در صنعت نساجی ، تولید ظروف مواد غذایی ، لوازم آرایش ، داروسازی و پزشکی به کار گرفته شده است حتی تولید کنندگان از فناوری نانو در تولید کاغذ دیواری هم بهره برده اند. در واقع نانو تکنولوژی موج چهارم انقلاب صنعتی بوده و ذرات را در مقیاس اتمی ، مورد مطالعه و بررسی قرار می دهد ؛ اگرچه با به کار گرفتن فناوری نانو در کاغذ دیواری نانو نه تنها خصوصیات و ویژگی های کاغذ دیواری PVC را دارد بلکه قابلیت هایی را به آن بخشیده که در کاغذ دیواری معمولی وجود ندارد ، از جمله قابلیت های و ویژگی های کاغذ دیواری نانو عبارتند از :

 

کاغذ دیواری نانو

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره برای انتخاب نوع کاغذ دیواری مناسب با توجه به محل و موقعیت سکونت خود می توانید از مشاوران دکوریزو کمک بگیرید بی شک راهنمایی مشاوران ما راهگشای شما خواهد بود.

 

فروش کاغذ دیواری اقساطی

قیمت کاغذ دیواری

کاغذ دیواری مخملی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای اتاق کودک و نوجوان

نکات مهم انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب یا اتاق عروس

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
ایزوگام ارزان قیمت
دکوریزو عرضه کننده انواع ایزوگام ارزان قیمت در تهران و سراسر ایران همراه با بیمه نامه کتبی کارخانه و ضمانت نصب.
1397/08/10 | 05:21
تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام
دکوریزو متخصص در نصب و تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام استخر با نصاب حرفه ای با ضمانت پروژه.
1397/08/10 | 05:20
انواع ایزوگام دلیجان
بخشی از هدف ایزوگام دلیجان صادرات ایزوگام به سایر کشورهای دنیا است و برای این منظور در طی فرآیند تولید ایزوگام دلیجان همه فاکتورهای اصلی و مهم از لحاظ شرایط جوی و جغرافیای و همچنین استانداردهای کشور مقصد را در نظر گرفته است.
1397/07/30 | 03:58
ایزوگام طرح دار چیست؟
ایزوگام طرح دار از جدیدترین نسل عایق های ضد رطوبتی ، ایزوگام روکش دار و با فویل عالی در طرح های آجرنما ، آجرنمای سنگی ، موزاییکی ، چمنی، سرامیک و سنگ ، لانه زنبوری و در طرح چوب با بالاترین مقاومت ، زیبایی ، رنگ های متنوع و با کیفیت 30 تا 35 میکرون از قیر خالص پلیمری که با نام ایزوگام طرح دار پلیمری شناخته می شوند تولید و عرضه می گردد.
1397/07/25 | 10:47
لیست قیمت انواع ایزوگام
لیست قیمت انواع ایزوگام قیر اکسید یا BOF ، ایزوگام ساده ، ایزوگام فویلدار ، ایزوگام پلیمری پلاستیکی یا BPP
1397/07/13 | 02:27
عایق رطوبتی نانو چیست؟
عایق رطوبتی نانو تولید شده از مواد پلیمری با فناوری نانو که رشته ای از دانش کاربردی و فناوری است ، تحول عظیمی در صنعت ایزوگام ایجاد کرده است.
1397/07/07 | 06:24
ارسال نظر