کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی یا پوستر سه بعدی که در سال های اخیر به وفور در حرفه دکوراسیون داخلی منزل پیشنهاد و به کار گرفته می شود از جمله کارهای تزئینی منزل پس از کاغذ دیواری ساده یا معمولی و نقاشی ساختمان است. اما آنچه که در مورد کاغذ دیواری یا پوستر سه بعدی مطرح است داشتن یک تعریف دقیق از پوستر سه بعدی و سپس انواع و کاربردهای آن خواهد بود.

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

اصلی ترین ویژگی در تصاویر و طرح های به کار رفته در کاغذ دیواری سه بعدی ایجاد احساسی فرای یک تصویر در بیننده نسبت به کاغذ دیواری معمولی است ؛ و شما در آن حس های چون انعطاف ، جهش و حرکت ، سر زندگی ، هیاهو و نظایر آن را احساس خواهید کرد ؛ احساس وارد شدن منزل تان به فضایی متفاوت که البته این احساس در پوسترهای با طرح منظره و طبیعت بیشتر حس خواهد شد. و میزان برجستگی و فرورفتگی های آن در فاصله 2 تا 3 متری بهتر به چشم می آید. در کاغذ دیواری های سه بعدی بیشتر از هر چیزی خانه کوچک را بزرگ و دلبازتر نشان خواهد داد. نمای کاغذ دیواری سه بعدی مثل دیوارپوش بوده و همچنین از نظر اقتصادی به صرفه تر است.

 

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی به طور کلی به دو دسته تقسیم می گردد :

دسته اول از کاغذ دیواری های سه بعدی به صورت رولی در متراژهای مختلف است که در طرح های انواع سنگ یا اشکال هندسی هستند. این دسته از کاغذ دیواری های سه بعدی دارای طرح یا طرح های کوچکی هستند که در طول کاغذ دیواری تکرار می شوند.

کاغذ دیواری سه بعدی

دسته دوم از کاغذ دیواری های سه بعدی به شکل پوستر دیواری یا کاغذ دیواری پوستری بوده که اصولا یک تصویر بزرگ و یکتا مثل منظره ، احجام هندسی ، شخصیت های کارتونی و نظایر آن می باشد. و پوسترهای دیواری به دوسته پوستر آماده و پوستر سفارشی تقسیم می شوند:

پوستر آماده

پوستر آماده با اندازه های استاندارد به صورت یک تکه ، دو تکه ، چهار تکه و هشت تکه ارائه می گردند.

پوستر کاغذ دیواری آماده

پوستر سفارشی

پوستر سفارشی ، براساس اندازه دیوار مورد نظر مشتری چاپ می شود و عموما از جنس کاغذ دیواری قابل شستشو تهیه و نصب می گردد. پوستر سفارشی را ما به تمامی افرادی که قصد تزئین اتاق خواب کودک شان را دارند یا  تازه عروسانی که در حال تزئین منزل خود برای شروع زندگی مشترکشان هستند توصیه می کنیم ، و این پیشنهاد از دو نظر به نفع شماست ؛ اول اینکه به زیبایی منزلتان کمک می کند و دوم اینکه هرگز از مد نخواهد افتاد. بطور مثل شما می توانید از بهترین عکس عروسی خود یا بهترین عکس فرزندتان جهت سفارش پوستر برای نصب کاغذ دیواری در یک طرف از اتاق خوابتان استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره برای دکوراسیون منزل خود می توانید با دکوریزو تماس حاصل نمائید.

 

قیمت کاغذ دیواری

فروش کاغذ دیواری اقساطی

کاغذ دیواری مخملی

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای اتاق کودک و نوجوان

نکات مهم انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب یا اتاق عروس

کاغذ دیواری نانو چیست؟

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
لیست قیمت انواع ایزوگام
لیست قیمت انواع ایزوگام قیر اکسید یا BOF ، ایزوگام ساده ، ایزوگام فویلدار ، ایزوگام پلیمری پلاستیکی یا BPP
1398/02/26 | 10:07
ایزوگام ارزان قیمت
دکوریزو عرضه کننده انواع ایزوگام ارزان قیمت در تهران و سراسر ایران همراه با بیمه نامه کتبی کارخانه و ضمانت نصب.
1397/08/10 | 05:21
تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام
دکوریزو متخصص در نصب و تعمیرات و لکه گیری ایزوگام پشت بام استخر با نصاب حرفه ای با ضمانت پروژه.
1397/08/10 | 05:20
انواع ایزوگام دلیجان
بخشی از هدف ایزوگام دلیجان صادرات ایزوگام به سایر کشورهای دنیا است و برای این منظور در طی فرآیند تولید ایزوگام دلیجان همه فاکتورهای اصلی و مهم از لحاظ شرایط جوی و جغرافیای و همچنین استانداردهای کشور مقصد را در نظر گرفته است.
1397/07/30 | 03:58
ایزوگام طرح دار چیست؟
ایزوگام طرح دار از جدیدترین نسل عایق های ضد رطوبتی ، ایزوگام روکش دار و با فویل عالی در طرح های آجرنما ، آجرنمای سنگی ، موزاییکی ، چمنی، سرامیک و سنگ ، لانه زنبوری و در طرح چوب با بالاترین مقاومت ، زیبایی ، رنگ های متنوع و با کیفیت 30 تا 35 میکرون از قیر خالص پلیمری که با نام ایزوگام طرح دار پلیمری شناخته می شوند تولید و عرضه می گردد.
1397/07/25 | 10:47
عایق رطوبتی نانو چیست؟
عایق رطوبتی نانو تولید شده از مواد پلیمری با فناوری نانو که رشته ای از دانش کاربردی و فناوری است ، تحول عظیمی در صنعت ایزوگام ایجاد کرده است.
1397/07/07 | 06:24
ارسال نظر